10 Kasım 2017 Cuma 11:14
Üzerinizdeki Büyüyü Çözmek için 8 Tavsiye

Öncelikle  büyüyü çözmek için tek yardım edecek olanın Allah’tan başka biri olmayacağını bilelim. Aşağıdaki duaları okumaya  bir hafta boyunca günde 33 kere devam edelim, üzerinizdeki büyüyü çözmek için dua arayanlara  8 madde de bir tavsiye niteliğinde yazı hazırladık. Mutlaka sonuna kadar tamamlamakta fayda var.

Bu arada Unutmayın bu bazı tüccarların sizi kandırabilir. Asıl gaye Allah’a bol bol dua etmektir, ihtiyacınız olan tüccar sözde büyü çözücüler değildir.

Büyüyü çözmek için önereceğimiz bazı dualar?

1-) Fatiha Suresi ve Ayetel Kürsi bir hafta boyunca günde 33 kere okuyun

2-) Felak ve Nas sürelerini 1 hafta boyunca günde 33 kere okuyun

4-) Tevbe süresinin 129. ayetini günde 33 defa 1 hafta boyunca okuyun

“Fe in tevellev fe kul hasbiyallahu la ilahe illa hu*aleyhi tevekkeltu ve hübe Rabbül arşil azıym.”

Tevbe Süresi 129. ayet meali “Eğer aldırmazlarsa onlara de ki;” Allah bana yeter.O’ndan başka ilah yoktur.Ben O’na güvenip dayanmaktayım. O büyük arşın sahibidir.”

5-) İsra süresinin 82. ayetini günde 33 defa 1 hafta boyunca okuyun

“Ve nünezzilü minel Kur’an’i ma hüve şifaüv ve rahmetül lil mü’minin.”

İsra Süresi 82. ayet Meali “Biz Kur’an’dan öyle bir şey indiriyoruz ki,o , mü’minler için şifa ve rahme ttir.”

6-) Enbiya Süresi 83. ayetin günde 33 defa 1 hafta boyunca okuyun

Enbiya Süresi 83.ayet meali,

“Rabbehu enni messeniyed durru ve ente erhamurrahimiyn.

“Rabbim! Benim başıma bu hastalık geldi, Sen merhametlilerin en merhametlisisin.”

7-) Mücadele süresinin 10 ve 19. ayetini günde 33 defa 1 hafta boyunca okuyun  ”İstahveze aleyhimüş şeytanu fe ensahum zikrallah* Ulaike hızbuş şeytan*Elâ inne hızbeş şeytani humul hasirun.”  “İnnemen necva mineş şeytani li yahzunkellezine amenu ve leyse bi darrihim şey’en illa bi iznillah*ve alellahi fel yetevekkelun.”  Mücadele süresi 10 ve 19. ayet meali -Şeytan onları istila etmiş, onlara Allah’ı anmayı unutturmuştur.İşte onlar şeytanın taraftarlarıdır.Bilmiş ol ki şeytanın taraftarları hüsrana uğrayacaklardır. -Gizli konuşmalar , insanları üzmek için şeytandandır.Halbuki , Allah’ın izni olmadan hiçbir zarar veremez. Mü’minler , yalnız Allah’ güvensinler, dayansınlar.

Şuara süresinin 80. ayetini günde 33 defa 1 hafta boyunca okuyun  “Ve izâ merıdtü fe hüve yeşfîn” (Şuara,80) ”  Şuara süresinin 80.ayeti meali  Hastalandığım zaman O bana şifa verir.”  SONUÇ  Tüm bunları tamamladıktan sonra artık Allah’a tevekkül etmeniz gerekmektedir. Bu süre şeytanın vesveselerinde kurtulun kulak asmayın. ve tüm olan bitenleri asla büyüye bağlamayın. Büyüyü çözmek için en byük yardımcı Allah olduğunu unutmayın. Bu duaları ne zaman daralırsanız tekrar okuyun.

Üzerimde büyü var mı acaba diye şüpheliyseniz aşağıdaki büyü işaretlerine dair yazımızı okuyabilirsiniz. bazen kendi sorunlarınızı kendiniz dışında bir sebebe dayandırmak adına insanlar büyü var der. Halbuki dönüp kendine bakıp iç hesaplaşmasını yapıp davranışlarını da gözden geçirmelidir. Aşağıdaki yazıyı okuyarak üzerinizde büyü var mı konusunda fikir alabilirsiniz.     Allah yar ve yardımcınız olsun. İhtiyacı olanlar için paylaşalım

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.