Dolar 2.18
Euro 2.879
Altın 89.4456
BIST 79262.41

Turkcell Yıldızlı Geceler’de bu hafta

Turkcell Yıldızlı Geceler’de bu hafta

Turkcell Yıldızlı Geceler’de bu hafta birbirinden güzel konserler var.

Müzikseverlerin heyecanla beklediği Turkcell Yıldızlı Geceler, 1 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu  Açıkhava Sahnesi’nde başladı. Pera Event organizasyonu ile gerçekleşen konserler, Turkcell'in 20. yılı şerefine tüm Ağustos boyunca devam edecek.Turkcell Yıldızlı Geceler’in cazip programı, her yaz olduğu gibi bu yaz da müzikseverleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ne çekecek. Günümüz müziğine damga vuran yabancı müzisyenler ve Türkçe sözlü müziğin efsanesi haline gelen pek çok yıldız, Ağustos ayı boyunca Açıkhava Sahnesi’nde parlayacak.Turkcell Yıldızlı Geceler’de 4 – 9 Ağustos tarihleri arasında Aşka Dair Şarkılar’la Cengiz Kurtoğlu, Kutsi, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun, 20. Sanat Yılı’nı kutlayacak olan Serdar Ortaç, İspanyol Diva Monica Molina, eşsiz performansları ile Birsen Tezer ve Bülent Ortaçgil, yılların eskitemediği MFÖ ve buğulu sesi ile Iyeoka sahne alacak!Pera Event organizasyonu ile gerçekleşecek olan Turkcell Yıldızlı Geceler’de seyircileri her konser öncesinde 350 metrekarelik bir alanda muhteşem görsel şovlar, 3 boyutlu video projeksiyon gösterileri bekliyor.Bu Hafta Turkcell Yıldızlı Geceler Konserleri:4 Ağustos Cengiz Kurtoğlu

5 Ağustos Serdar Ortaç

6 Ağustos Monica Molina

7 Ağustos Birsen Tezer ve Bülent Ortaçgil

8 Ağustos MFÖ

9 Ağustos Iyeoka

OKUYUCU YORUMLARI

BENZER HABERLER

"Ölüm tehditleri alıyorum"

"Ölüm tehditleri alıyorum"

Fatih Akın, Ermenilerin “soykırım” olarak niteledikleri, ancak Türkiye’nin “soykırım” nitelemesini reddettiği 1915 olaylarını konu aldığı filmiyle ilgili “nefret mesajları”, ölüm tehdidi aldığını, ama bunların büyütülmemesi gerektiğini söyledi.

Borusan üzgün, Say tepkili

Borusan üzgün, Say tepkili

Borusan Sanat, BİFO & Fazıl Say Festivali’nin yapılmayacağını açıkladı.

Can Yücel'in mezarı yeniden yapılıyor

Can Yücel'in mezarı yeniden yapılıyor

MUĞLA'nın Datça İlçesi'nde, 2011 yılı Ağustos ayında bazı kişi ya da kişilerce parçalanan, Türk Edebiyatı'nın usta şairi Can Yücel'in anıt mezarının yeniden yapımına başlandı.

Salih Güney'e dernek kapattıran arkeolog!

Salih Güney'e dernek kapattıran arkeolog!

Geçtiğimiz yıl Bodrum Gümüşlük'e yerleşen ve antik Myndos kenti kalıntılarının gün yüzüne çıkarılması için başlatılan arkeolojik kazılara destek amacıyla bir dernek kuran ünlü aktör Salih Güney, Arkeolog Mustafa Şahin'e kızdı, derneği fesh etti!

Yandex.Metrica